O mnie


Już prawie dwa lata zajmuję się dekupażowaniem. Pracuję w branży finansowej w dużej korporacji, po całym dniu targetów, prognoz i sprzedaży marzę o tym aby się wyciszyć. Decoupage nadaje się do tego doskonale. Mojego męża uspokajają puzzle a mnie klejenie serwetek :)

Pierwszy pakiet startowy kupił mi właśnie mąż na Święta, myślę że teraz trochę tego żałuje bo spędzam nad tym mnóstwo czasu a na dodatek musi często mi pomagać przy szlifowaniu czy malowaniu bo sama już nie daję rady.

Długo zabierałam się do tego aby pokazać moje prace światu, po długich namowach znajomych, po 9 miesiącach w końcu założyłam stronę na Facebooku Olga dekupażuje.
Okazało się, że wcale nie jest tak źle jak sądziłam, ciepłe przyjęcie moich prac dodało mi skrzydeł a dzięki współpracy jaką nawiązałam z portalem Eko-deco mogę dotrzeć do szerszego grona osób.

Zależy mi aby na tej stronie pokazać nie tylko moje prace ale również  zaprezentować Wam techniki jakie można stosować w decoupage - prostym językiem, krok po kroku. Zatem spodziewajcie się częstych tutoriali :)

Pozdrawiam,
Olga

1 komentarz :

  1. Zawodowo zajmuję się cyferkami, po pracy podobnie jak TY zażywam relaksu w otoczeniu serwetek :)
    Podobają mi się Twoje prace, są proste i dopracowane, ładnie wykorzystane motywy i kolory
    Będę do Ciebie zaglądać, Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka